Życie Parafii

Życie w naszej Parafii to nie tylko Homilie Intencje, ale również nowości (News) i Ogłoszenia poparte Plakatami oraz Zapowiedzi przyszłych małżeństw i Życzenia na wszelkie okazje.

Zachęcamy zatem wszystkich, do większego zaangażowania i tworzenia dynamicznych form informacji, które wszystkim przysporzą nie tylko satysfakcji, ale również ułatwią dostęp do interesujących z puntu widzenia Parafii, informacji.

PODZIĘKOWANIE ZA TRANSMISJE INTERNETOWE

Składam serdeczne podziękowanie Panu Krzysztofowi Duda za uruchomienie i możliwość transmisji Nabożeństw z naszego kościoła !!!

Ks. Wacław

TRANSMISJE INTERNETOWE